ניהול קמפיין בגוגל

מסע פרסום בגוגל

ניהול קמפיין פרסומי בממשק גוגל אדוורדס שינה את פני עולם הפרסום. השיטה, שקיימת כבר קרוב לשני עשורים – היא כיום אחת משיטות הפרסום האפקטיביות והגדולות ביותר באינטרנט.

ניהול קמפיין בגוגל ניתן לבצע בכמה מישורים:

פרסום מודעות בחיפוש (Search Advertising) – באים במגע עם הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש בגוגל את המוצר ו/או השירות אותו אנו מוכרים.

פרסום מחדש או רימרקטינג (Remarketing) – שיטת פרסום שצברה פופולאריות אדירה בשנים האחרונות – קיימת בגוגל, פייסבוק ועוד כמה פלטפורמות. הרעיון של שיטה זו היא לפרסם (בעיקר בעזרת באנרים וסרטונים) לקהל שכבר היה אצלנו באתר או בדף נחיתה, נתקל כבר עם המותג אך לא יצא קשר. שיווק זה הוכח כאפקטיבי במיוחד בלא מעט מקרים.

פרסום ביוטיוב (Youtube Marketing) – גם יוטיוב, למי ששכח או לא ידע, שייכים לענקית הטכנולוגיה גוגל. פרסום ביוטיוב מתנהל גם הוא בממשק של אדוורדס. מתאים לרוב לתקציבים קצת יותר גדולים (אך לא בהכרח).

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

משרדי הפרסום בארץ צועדים קדימה, עובדיהם למדו את הנושא לעומקו ויצרו מומחיות רבה בשיטת פרסום זו. מספרם של מומחי הפרסום הולך וגדל מיום ליום וכך גם מספרם של הלקוחות המבקשים להצטרף להצלחה ולבצע מסע פרסום באמצעות Google Adwords, להחדרת המותג שלהם בקרב קהל הלקוחות, וליצירת היקפי מכירות גדולים יותר שיקדמו את החברה ויוסיפו לה רווחים כספיים נאים.

ניהול קמפיין בגוגל מתנהל בשיטת המכרז הפומבי, המרבה במחיר מקבל עדיפות, אם כי יש גורמים אחרים שנלקחים בחשבון כמו איכות המודעה, רלוונטיות לקהל היעד, איכות האתר ו/או דף הנחיתה אליה מופנים ועוד.

כמה צריך להשקיע בפרסום בגוגל?

בכל הנוגע לתקציב – הפלטפורמה של גוגל מאד גמישה וניתן לעבוד איתה בתקציבים של כמה שקלים בודדים ביום. כמובן, שיש תחומים מאד תחרותיים שכל קליק בודד בהם עולה יותר מכמה שקלים, כך שבתחומים אלו זה לא ממש ריאלי לפרסם בתקציבים כאלו.

הניהול של הקמפיין גמיש מאד – ניתן לשנות, לערוך ולהוסיף מודעות בכל עת, וגם להפסיק את הקמפיין באופן גורף. ניתן להגביל תקציבים פר יום או פר תקופה (נניח ברמה חודשית) על מנת לראות מה עובד הכי טוב.

כתוב/כתבי תגובה