כיצד עיצוב מודעות מקצועי יכול לשפר את הקמפיין הממומן שלך?

על מנת להגיע למיקסום הפוטנציאל שלכם, ברור לכם כשמש כבית עסק שאתם צריכים גם לפרסם אותו. לצד הלקוחות שעושים עבורכם עבודה פרסומית נהדרת עם הפצת הבשורה שלכם מפה לאוזן, עדיין חשוב להפגין נוכחות גם ברחבי האינטרנט על מנת להיכנס למגרש של הגדולים. הדרכים הזמינות לכם לפרסום לא מעטות, וכוללות בין היתר פרסום בגוגל, פרסום אורגני וגם פרסום ברשתות החברתיות הגדולות. חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה השיווקית-פרסומית הוא גם לפרסם באמצעות ניהול קמפיין ממומן. מדוע חשוב לעצב בצורה מקצועית את הקמפיין שלכם ואיך הוא תורם לתוצאות?

כיצד עיצוב מודעות מקצועי יכול לשפר את הקמפיין הממומן שלך?

קידום ממומן – על מה בדיוק מדובר?

ראשית, חשוב להבין מהו הקידום הממומן ומדוע חשוב לעצב לטובתו מודעה ייחודית. כיום, בתי עסקים שונים המעוניינים לחשוף עצמם בפני לקוחות פוטנציאליים, עושים שימוש שיווקי בפלטפורמות חברתיות מוכרות כדוגמת פייסבוק ואינסטגרם. המודעות הפרסומיות הממומנות יכולות לכלול מסר שיווקי כללי, מבצע ייחודי או מודעת היכרות עם קהל העוקבים. בעוד הדרך לפרסם בפייסבוק היא לרוב באמצעות סטטוסים, הרי שבעת שפונים אל קידום ממומן עושים זאת לרוב באמצעות מודעת תמונה המעבירה את המסר.

 

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

עיצוב חובבני? מודעה חובבנית

לא מעטים אלו שבוחרים לעצב מודעות בצורה עצמאית על ידי תוכנות חינמיות הזמינות לכל דורש. בעת שהעיצוב המודעה מתבצע על ידי ידיים חובבניות, כך גם התוצאה המתקבלת. הניסיון והמקצועיות של מעצב המודעה חיוניים על מנת להגיע לתוצר מושך ונכון, ועל כן חשוב להסתייע בשירותיו של מעצב מקצועי. עליכם לזכור כי פרסום ממומן מבוסס על השקעה כספית, כך שעל מנת להבטיח כי ההשקעה שלכם אכן תקצור פירות, חשוב להבטיח מודעה המשדרת מקצועיות. התוכן הויזואלי חשוב ממש כמו המלל המשולב במודעה.

 

המטרה: להשאיר את הגולשים אל מול המודעה

גולשים בפייסבוק ובאינסטגרם נחשפים לתכנים רבים בכל יום מחדש. נסו לחשוב על עצמכם כגולשים הנחשפים למודעות פרסומיות: כשם שישנן מודעות שאתם מגלים בהן התעניינות, גם ישנן מודעות שאתם בוחרים דווקא לדלג עליהן. במידה רבה, העיצוב הויזואלי המקצועי הוא זה שיוצר את הרושם הראשוני של המודעה, כך שחשוב להבטיח מסר קולע כבר במפגש הראשוני של הגולשים איתה. מעצב מקצועי ידע לשלב את האלמנטים הנכונים במודעה, תוך שיעשה שימוש בכלים שונים ההולמים את ערך המותג, המטרות וקהל היעד.

 

מסר מדוייק בשידוך לאסתטיקה

לא אחת נשאלת השאלה והיא מה יותר חשוב: המסר שרוצים להעביר באמצעות התוכן, או העיצוב הויזואלי. התשובה כנראה לא תפתיע, והרי שמדובר על חשיבות רבה לשניהם. מדובר על מטבע אחד שיש לו שני צדדים, וכל אחד מהצדדים תורם את חלקו בצורה שווה. הנוסחה המנצחת למודעה מנצחת היא תוכן מדוייק בשידוך לאריזה עיצובית מתאימה. העין תופסת תחילה את העיצוב, ולאחר שהגולש החליט להתעכב על המודעה הוא גם יחשף למלל. על כן, חשוב להשקיע בכל אחד מהפרמטרים על מנת להגדיל את הסיכוי שהצופים במודעה יהפכו ללקוחות.

 

מבחירת הצבעים ועד בחירת הפונט

עבודתו של מעצב המודעות לקידום הממומן כוללת הענקת דגשים למגוון רחב של פרמטרים: החל מגודל המודעה, גודל הפונט, הצבעים בהם יעשה שימוש, בחירת פונט מתאים שיתמזג עם ערכי המותג ואפילו שילוב הלוגו שלכם במיקום הנכון ביותר במודעה. על מנת שיהיה ניתן להצטיין בכל פרמטר ופרמטר, ישנה חשיבות להיכרות אתכם, בעלי העסק, אל מול המעצב שיעצב עבורכם את המודעה. איתור הצורך והבנת המטרות מאפשרים להגיע לתוצר מדוייק יותר ונכון יותר עבורכם. השלב הבא? לפרסם את המודעה ולצפות לתגובות.

 

כתוב/כתבי תגובה