איך בוחרים חברת UX (חווית משתמש)?

אחד הדברים הכי חשובים כאשר אנחנו בוחרים להקים אתר אינטרנט, אפליקציה, תוכנת הדרכה או כל ממשק אינטרנטי אחר הוא חווית המשתמש. חווית המשתמש באה לייצור מצב שבו לגולש או למשתמש היא נעים, נוח, קל לנוח בין הדפים, להבין את המסר, לקרוא את התכנים ולבצע את הפעולות הנדרשות בצורה מובנת ופשוטה. כולנו יודעים היום איך בוחרים מתכנת או בונה אתרים, מקדם אתרים, מנהל רשתות חברתיות אבל לא מספיק מדברים על איך בוחרים חברת UX (חווית משתמש).

אז הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם:

ניסיון זה שם המשחק

כן אין מה לומר, ניסיון חשוב בכל מה שקשור לחווית משתמש. מדובר בתחום סופר מורכב הדורש ידע וניסיון. לכן, כדאי לבחון פרויקטים קודמים של החברה לפני שאתם בוחרים בה באופן סופי.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

האם לחברה בה אתם מביעים עניין, יש אתר אינטרנט ובלוג?

אחת הדרכים היותר מומלצות לבחור חברה לבניית ממשק עם חווית משתמש מוצלחת וטובה היא לבחון האם יש לחברה הזו אתר, איך חווית המשתמש של האתר עצמו וכמובן האם לאתר יש בלוג מקצועי. זה ממש כמו שמחפשים שירותי קידום אתרים באינטרנט. ברגע שהוא מופיע בין המקומות הראשונים בגוגל, אנחנו מבינים שיש לנו על מי לסמוך כי אם הוא יודע לקדם את עצמו, העבודה שלו כלפי הלקוחות שלו תהיה טובה גם כן. לכן, כאשר האתר נראה טוב, מתאים למובייל ולדסקטופ, יש בו תוכן מעולה ובקיצור הם יודעים מה לעשות, אתם יכולים לדעת שאתם בידיים בטוחות וטובות.

עבודה בשלבים

כמו כל ממשק או תהליך, גם בניית חווית משתמש צריכה להיעשות בשלבים ולכן כדאי לבחון את זה לפני שבוחרים חברה מקצועית. חלק בלתי נפרד מהתהליך כולל מחקר שוק וסקירה של המתחרים, שרטוט של המסכים ועיצובם, החלטה על קונספט עבור הממשק ועוד…

הצוות

כאשר בוחרים חברה המתמחה בחווית משתמש, חשוב לוודא שהצוות מגוון וכולל בין השאר מתכנתים, מומחי דיגיטל, מעצבים שביחד ייצרו את המוצר המושלם. חשוב לבחור בחברה שבה נותני השירותים יודעים איך לאפיין את הממשק הדיגיטלי אותו בחרתם להקים וליצור אסטרטגיה מובילה שתאפשר לייצור אינטראקציה חיובית וממגנטת בין הממשק לבין המשתמש שלה.

בנוסף, יש לבחון את הערכים של החברה כאשר חדשנות, הקשבה לצרכי הלקוח, היכולת להעביר את המסרים והידע בצורה מקורית ואחרת, היכולת ליצור סוג של חוויה שתיחרט אצל הגולש- כזו שפשוט תגרום לו לספר עלינו לחברים שלו, הם חלק בלתי נפרד מעסקת החבילה. דוגמה אחת לחברה כזו היא פיטנגו UX. מידע נוסף אפשר למצוא אצלהם באתר: https://www.pitangoux.com/he/

אז עכשיו אחרי שקיבלתם מאיתנו טיפים חשובים ומועילים אתם מוכנים לצאת לדרך. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה