איך להביא כמה שיותר גולשים לחנות המקוונת שלך

העולם מתקדם בצעדי ענק אל עבר הדומיננטיות ההולכת וגוברת של האיקומרס, זאת כולם יודעים כבר. אין ספק כי כאשר מדובר בקניות מקוונות, התחרות רק הולכת וגוברת בין העסקים בכל ענפי המשק, שבוחרים בחוכמה רבה לספק שירותי אונליין בנוסף, או במקום לשירותים הפיזיים שהם מעניקים ללקוחות. בתוך התחרות הזו, חשוב שאתם כבעלי עסקים המעוניינים לתפוס נתח גדול ככל הניתן מתוך השוק הפוטנציאלי, תדעו באילו כלים להשתמש וכיצד "לשחק" בתוך הזירה הגדולה שאותה אתם חולקים יחד עם מתחרים רבים נוספים, הן מישראל ובמקרים מסוימים גם מן העולם.

מהו הדבר הראשון שעליו יש לשים את הדגש באשר לקניות בחנויות וירטואליות?

רגע לפני שאתם מקימים חנות אינטרנטית עבור העסק שלכם, חשוב שתבינו מה המטרה העיקרית שלקראתה אתם מתכוננים. בטרם תפנו לחברה לבניית אתרים, כדאי שתפנימו שהשיטה היחידה היום, בשוק כל כך רווי, להצליח להביא גולשים אל חנות האינטרנט שלכם ולייצר יחסי המרה מעולים היא להעניק להם משהו מיוחד, שהם לא יכולים להשיג בשום מקום אחר.

חווית המשתמש הפכה עם הזמן למפתח העיקרי אל תוך ליבם, כמו גם אל ארנקם, של הלקוחות הפוטנציאליים. אם אינכם יכולים או שלא מעוניינים לתת הצעה שיווקית מפתה בהיבט הכלכלי, אתם חייבים למצוא את ה"דבר האחר" שיהפוך את החנות הווירטואלית שלכם למשהו שאסור לוותר עליו, לפחות מבחינת הלקוחות שלכם.

ממה מתחילים?

הסוד מתחיל קודם כל בסקר שוק. להכיר את המתחרים לעומק, להבין מה עובד ומה לא, לגלוש בתור קונים פוטנציאליים בעצמכם ולהרגיש מה "עושה לכם את זה" בחנות האונליין של המתחרה ומה פחות: אלו העניינים שקובעים עבורכם, בסופו של דבר, את כל מה שקשור בבנייה חכמה ואפקטיבית של חנות מקוונת שעושה את העבודה שלה כמו שצריך.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

שימת הדגש על העיצוב, על הפונטים, הגרפיקה והתמונות של הסחורה המוצעת למכירה – אלו דברים שלא יכולים להעלם מעיניכם. התוכן הוא חשוב מאוד, כמו כל דבר באינטרנט, אבל גם אותו אתם חייבים לדעת כיצד להגיש, ממש כמו מנה במסעדה שעושה תיאבון רב יותר כאשר היא "מצולחתת" נכון.

התייעצות עם החברה לבניית האתרים שבה בחרתם באשר לעיצובים שונים, זאת לאחר שבחנתם בקפידה את המאפיינים העיקריים באתרי המתחרים הדומיננטיים והמצליחים ביותר שלכם – יכולה להוביל ליצירת חנות מקוונת עבור העסק שאותו אתם מנהלים, שתהפוך ללהיט והצלחה מתמשכת.

איך משמרים הצלחה של חנות מקוונת שהפכה לפופולרית מאוד?

גם אם החנות שלכם הפכה להצלחה מטאורית והגעתם לקהל היעד והוא החזיר לכם אהבה – וכסף כמובן – אסור בתכלית האיסור לנוח על זרי הדפנה.

ביצוע אופטימיזציה לאתר ובחינת התוצאות של הפעלתו היא קריטית, בשביל שהחנות תמשיך לעבוד כמו שצריך ולהוות גורם משמעותי לעלייה ברווחים של העסק. קידום בגוגל וברשתות החברתיות שנעשה מתוך הבנה עסקית והכרות עם הלקוחות וצרכיהם, יוביל לדומיננטיות של החנות האינטרנטית לתקופה ארוכה.

כתוב/כתבי תגובה