איך מוצאים מומחה קידום ממומן בגוגל?

אז המטרה היא לקבל לידים ולקוחות חדשים והאמצעי הוא גוגל. מצויין. עכשיו איך מוצאים את האדם הנכון להגיע איתו עד לשם? מורה נבוכים לגוגליסט המתחיל:

ניסיון? כן אבל חשוב שיהיה מהתחום


יכול להיות שהמקדם בגוגל שלכם מבין מצויין בקידום בתחום התיירות או החינוך אבל העסק שלכם בכלל עוסק בכלל בדשא סינטטי. כל קטגוריה מהווה עולם ומלואו ולכן כשיש לכם מקדם שכבר התנסה בניואנסים הרזים של התחום, זה בהחלט יכול לקצר את הדרך.


הגינות לא פחות חשובה ממקצועיות


זה האדם שאחראי על הזרמת הלקוחות החדשים שלכם והוא בעצם צריך להפעיל כל מיני שיטות מתוחכמות בשביל לגרום לזה לקרות. מיותר לציין שכאן למידת ההגינות והיושר יש השפעה עצומה על העשייה. מומלץ מאוד לא רק להתרשם מהפוטנציאל של המקדם שלכם לבצע את העבודה בהיבטים המקצועיים אלא גם מהאישיות והמוטיבציה שלו לעשות זאת בדרך ללא פניות.

כל העולמות של גוגל – הממומן וגם האורגני


קידום בגוגל זה אומר הרבה מאוד אפשרויות:  קידום אורגני הוא כמובן עולם ומלואו וכולל המון סוגים של התמחויות אשר מביאות את האתר שלכם אל ראש תוצאות החיפוש במילים הרלוונטיות, אך יש גם המון דיסיפלינות אחרות וחשובות לא פחות: קידום ממומן כולל המון כיוונים: מודעות גוגל, רימרקטניג, וגם יוטיוב ועוד לא מעט פיצ'רים אחרים אשר קיימים ומתחדשים מידי יום בגוגל. החידושים לרוב עובדים ומי שמאמץ אותם ראשון לא פעם נהנה מהאפקטיביות שלהם אשר נשחקת די במהירות.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מומחה לקידום ממומן בגוגל – מי אתה?


אין בעיה לעבוד מול פריאלנסרים, בסופו של דבר גם החברות הגדולות יותר מציעות שירותים של מקדמים צעירים יחסית אשר הם אלו שמבצעים את העבודה ודווקא מקדם עצמאי אשר עומד מולכם בקשר יוכל להיות כתובת לעסקה יעילה יותר ובמידה ואתם יודעים לבחון נכונה את האדם שמולכם, אז גם ליותר אמינות.
הידע המצטבר הקיים בארגונים גדולים אולי הופך ליתרון כשמדובר בתחומים אחרים, אך קידום ממומן בגוגל הוא עדיין לא תחום שכזה ובשטח ניתן למצוא מקדמים עצמאיים רבים שיש להם את הכלים, הידע והיכולות לבצע מהלכים מתקדמים ואפקטיביים לא פחות מאף חברה גדולה יותר ואף מעבר.

נמצא מומחה לקידום ממומן בגוגל – מה עכשיו?


שיהיה בהצלחה. אחד היתרונות בעבודה עם מקדם אתרים ממומן היא בעובדה שהפירות יכולים להיקצר במהרה (ומשם תמיד מתחיל הליך אופטימיזציה על מנת למצות את האפשרויות עד תום). המקדם עושה עבודה טובה? עכשיו בואו נראה איך הוא משפר אותה! סביר להניח שמומחה קידום האתרים הממומן שלכם יעשה הכל כדי שהליד הראשון יגיע כמה שיותר מהר, אבל דווקא אחרי שלב ההצלחות הראשונות נמדדת העבודה שלו באמת: האם הצליח ליצור מהלכי אופטמיזציה מעניינים? האם הפגין חשיבה מחוץ לקופסה? האם נקט בפעולות שהמתחרים לא?

כתוב/כתבי תגובה