עיצוב לוגו

האם עיצוב לוגו הוא דבר של מה בכך?

לכל אדם יש אישיות שהיא עולם ומלואו ואנו צריכים להתייחס עקב כך לכל אדם בכבוד וברגישות. גם הפנימיות של האדם וגם החיצוניות שלו שונים משל כל אדם אחר וזהו משהו שכדאי לזכור. אך כאשר אנחנו פוגשים אדם לראשונה אנחנו נזהה אותו לפי השם וכך נזכור אותו במוחנו. ממש כפי שאנשים זוכרים לפי השם שלהם כך חברות זוכרים לפי הלוגו שלהם וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. לכן אם אתם מנהלים של חברה עסקית אתם חייבים לחשוב על הנושא של עיצוב לוגו אם אתם רוצים ליצור הד אצל קהל הלקוחות שלכם. עליכם להבין כי עיצוב הלוגו הוא לא דבר של מה בכך והוא מחייב מומחיות עצומה והבנה עמוקה הן בעיצוב והן בשיווק.

כיצד אבטיח כי אבחר חברה איכותית בשביל עיצוב לוגו?

יש הבדל עצום בין עיצוב לוגו ברמה גבוהה ובין לוגו ברמה ירודה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. ההבדלים בין הלוגואים השונים נובעים בראש ובראשונה עקב השאלה מי מעצב את הלוגו. ככל שתבחרו חברה יותר טובה לעיצוב הלוגו כך הלוגו שלכם יענה על הצרכים שלכם בצורה יותר טובה וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר לעיצוב הלוגו אנחנו צריכים לבחון את תהליכי העבודה בחברה שאתה אנחנו מעוניינים לעשות עסקים. אנחנו צריכים לראות כיצד המעצבים והקופירייטרים עובדים ולהחליט האם הסגנון הזה עונה על הצרכים שלנו או לא.

על אילו דברים צריך להסתכל בעת עיצוב לוגו?

עיצוב לוגו הוא ממש מלאכת מחשבת ולא ניתן לעשות אותו באופן חובבני. בין היתר כאשר אנחנו בונים לוגו אנחנו צריכים לחשוב על הצבעים שישמשו אותנו, על השילוב ביניהם ועל עוד נושאים רבים. לא רק זאת אלא שאנחנו צריכים לחשוב גם על המלל שיהיה בלוגו אם בכלל יהיה בו. עלינו להחליט איזה פונט יהיה בלוגו, באיזה גודל הוא יהיה, האם הוא יהיה מודגש או נטוי או שניהם ביחד ועוד שלל החלטות כאלו. אולי זה נראה לכם כמו זוטי דברים אך אתם חייבים להבין כי לכל פרט כזה יש משמעות אדירה וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

עיצוב לוגו – עשה ואל תעשה

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב לוגו אנחנו חייבים לציין כי ישנם מספר דברים אשר אסור להתפשר עליהם. הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לתת עליו את הדעת הוא העובדה כי בשום פנים ואופן אסור לחקות לוגו של חברה אחרת. עליכם להבין כי אם תעתיקו את הלוגו אתם לא רק עוברים על החוק אלא אתם גורמים לנזק בלתי הפיך לחברה שלכם אשר תזוהה כחברה בעיתית בלשון המעטה ואשר אף לקוח לא ירצה לעשות עמה עסקים. אם יש משהו שאתם כן צריכים לעשות זה ליצור לוגו מקורי ומעניין וזה ישיג את האפקט הרצוי על הלקוחות שלכם ויבטיח כי הלוגו יהיה המוצלח ביותר שיש והטוב ביותר שיש.

מדוע ג'נסיס היא החברה מספר אחת בארץ בתחום של עיצוב לוגו?

עיצוב לוגו מחייב להחזיק אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה בחברה וזאת בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר שיש וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בג'נסיס. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר האינטרנט של החברה שלנו ולראות כמה מן החברות הרבות שלהן עצבנו את הלוגו ואשר כתוצאה מכך העסק שלהם השתנה לחלוטין. אתם חייבים להבין כי כל לוגו שאנו מעצבים קשור באופן הדוק לתפיסה השיווקית והפרסומית שאנו רואים בנוגע לחברה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. אנו נעשה הכול בכדי ליצור לכם את הלוגו האיכותי ביותר שיש ולא נהיה מוכנים להתפשר על נושא זה אפילו לא לרגע אחד.

בואו לקרוא עוד על: פרסום ממומן בגוגל

כתוב/כתבי תגובה