חשוב שתבלוט מעל כולם- בניית אתרים מדהימים לא תמצא אצל כל מתכנת. מה הופך אותנו למומחים בתחום

בניית אתרים מדהימים לא נעשית עם כל מתכנת, והנה כל הסיבות לכך

בניית אתרים הפכה בשנים האחרונות למאוד פופולרית. כיום מציעים את שירותיהם אינספור מתכנתים, וחברות מסויימות אף מאפשרות ללקוח לבנות את האתר בכוחות עצמו באמצעות טמפלט מוכן. רבים מחפשים אטרקטיביות במחיר או חיסכון, ופונים אל אנשי מקצוע מבלי לבדוק את הניסיון שעומד מאחוריהם, או שמנסים לעשות זאת בעצמם. אך האם זה משתלם להם באמת? בניית אתרים מדהימים, כאלו שיגרמו לך לבלוט מעל המתחרים דורשת עבודה מורכבת יותר, והיא אינה מסתכמת בבחירת צבעי רקע או בהזנת התוכן באתר, שגם אותם יש לדעת כיצד לבחור ולבצע. אז בוא נבדוק אילו פרמטרים הופכים אתר לנכס דיגיטלי איכותי שמשאיר אפקט וואו!

Brand a new day- בכל יום נולד מותג

העסק שלך זקוק למיתוג. לפני שאתה בכלל בונה לו אתר, הוא צריך לקבל את השפה העיצובית שמתאימה לו, ושמכוונת לקהל היעד שהוא מבקש למשוך. שפה מיתוגית כוללת צבעים, פונטים, אייקונים, לוגו, סלוגן וסגנון, שמייחדים את העסק שלך והופכים אותו למותג, כך שלא תצתרך להסביר במילים מה העסק שלך עושה, המסרים שנבנה עבורך פשוט ידברו במקומך. מיתוג הוא תהליך שנוצר לאורך זמן, אך מרגע שהוא נתפס במוחו של הלקוח, הוא שם לעולם. האם אתה יכול לדמיין את הצבעים והלוגו של "קוקה קולה"?

באתר האינטרנט שלך חייב להופיע המיתוג של העסק שלך, ובצורה עקבית. כל מרכיב עיצובי צריך להיבנות בהתאם למיתוג העסק ולא בהכרח לפי טעמך האישי או טעמו של המעצב, וכמובן, לשקף את ערכי המותג.

Decorate your website

עיצוב האתר יכול להוריד את האתר שלך לטמיון אם אינו נעשה עם המון חשיבה מקדימה, שכן חוויית המשתמש מושפעת באופן ניכר ממרכיב זה, ואם האתר שלך לא יהיה מעוצב בצורה איכותית ונכונה וכזו שמתמזגת עם השפה המיתוגית שבנית, זה עלול להקשות על קידומו במנועי החיפוש. בדרך כלל קשה למצוא מתכנת מעולה, שהוא גם מעצב אתרים, ולא כל גרפיקאי יודע לעשות זאת בצורה נכונה, לכן, כשאתה בוחן את החברה שתבנה עבורך את אתר האינטרנט של העסק, וודא, שאנשי הצוות שיטפלו בך מומחים כל אחד בתחומו, ושיש מעצב מעולה, שמנוסה בעיצוב אתרים, בין הנפשות הפועלות.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

Flex and point

האם האתר שלך גמיש? בשפה המקצועית קוראים לזה "רספונסיביות", שהיא מרכיב הכרחי בכל אתר אינטרנט. הרספונסיביות היא גמישות האתר ויכולתו להתאים למסכים שונים מהם הגולש יכול להיכנס לאתר, בעיקר מכשירים נייחים, ניידים וטאבלטים. מאחר והשימוש בניידים והטאבלטים נפוץ כל כך, הרספונסיביות היא לא דבר שיש להקל בו ראש. אתה חייב אתר מותאם!

Marketing is everything

בניית אתרים מדהימים אינה מסתכמת בעיצוב ותכנות, מכיוון שבדומה לכל מוצר, אם אי אפשר לשווק את זה, עדיף לוותר על זה. גם האתר שלך זקוק לשיווק, וסביר להניח שמרבית מאמצי השיווק של העסק שלך יעברו לדיגיטל מרגע שהאתר יעלה לאויר. לכן כדאי שהאתר ייבנה בהתאם למאמצי השיווק שיגיעו בהמשך הדרך, עם דגש עם בניית תשתית לקידום בגוגל, שקוראים לה בשפה המקצועית "אופטימיזציה".

 

You need a wizard

אשפי תכנות הם נדירים, ובדיוק מסיבה זו קשה למצוא שירותי בניית אתרים מדהימים בקלות. אתה צריך אשף, שידע לקחת את כל המרכיבים שציינו, ויחד עם ידע מקצועי יוצא דופן ידע לשלב את כל המרכיבים ולבנות לך את האתר המדוייק והנכון ביותר עבורך.

Back to the start

על מנת שכל המרכיבים שצוינו יבואו לידי ביטוי באתר שלך, חשוב לחזור לנקודת ההתחלה ולבצע אפיון אתר בצורה מדוייקת ומפורטת. אפיון האתר כולל את כל הפונקציות שהאתר אמור לשרת, מטרותיו וקהל היעד אליו הוא יפנה, הפונקציות הטכנולוגיות שיוטמעו בו ועוד. אפיון נכון הוא יריית הפתיחה שלך, וזו דרך נהדרת להכיר את הנפשות הפועלות בחברה שתבנה עבורך את האתר, ומכיוון שאתר אינטרנט הוא לא נכס דיגיטלי רגיל, יש לו תפקיד משמעותי מאוד בעסק שלך ובפעילות העסקית שתגיע באמצעותו. וודא שאתה מפקיד את העבודה בידיים מקצועיות ואמינות, ושאתה מקבל את כל החבילה שמגיעה לך, כדי שתוכל להרוויח ממנו כמה שיותר.

כתוב/כתבי תגובה