למה גם לכם כדאי ללכת על קידום ממומן בגוגל?

לא רחוקים כלל הימים שאפשרויות הפרסום היחידות שהיו לכם היו באמצעות הרדיו, הטלוויזיה והעיתונים. כיום, מהפכת האינטרנט מאפשרת לכל אלו המעוניינים לפרסם, לעשות זאת בקלות יתרה ועם יכולת התמקדות על קהלים רלוונטים. רבים אלו הפונים אל פרסום בגוגל, ולא במקרה. הפרסום בגוגל מגלם בתוכו לא מעט יתרונות, מה שהופך אותו לכלי איכותי שדרכו ניתן להרחיב את מנעד הלקוחות ולהפיץ בשורות חדשות של שירותים ומוצרים במהירות ויעילות.

ראשית, איך בונים מודעה פרסומית טובה?

כשמדברים על קידום ממומן בגוגל, השאלה המנחה שצריכה להוביל אתכם רגע לפני פרסום המודעה, היא מה הערך המוסף שיש לכם. המטרה במודעות פרסומיות היא להדגיש את היתרונות שיש לכם על פני המתחרים שלכם, כך שחשוב מאד לעשות עבודת תחקיר קצרה, תוך שמציפים את התועלות שלכם ומדגישים אותן. לאחר מכן, יש לבצע מחקר מעמיק וקפדני אודות מילות מפתח רלוונטיות המאפיינות את החיפושים סביב תחום העיסוק שלכם. בהמשך, מקימים את דף הנחיתה ומריצים את הקידום הממומן בגוגל. מכאן והאלה, נותנים למודעה הפרסומית לעשות את שלה. השלבים הבאים יכללו את ניתוח התוצאות והסקת מסקנות להמשך – כל הדרך להצלחה! אז מה היתרונות של הקידום הממומן בגוגל? שימו לב:

אתם בוחרים את התקציב לפרסום

החיסרון הגדול ביותר של פרסום ברדיו או בטלוויזיה הוא העלויות הרבות. מצפייה בתשדירי הפרסומות בערוצים השונים, אתם יכולים לראות בעצמכם כי רק החברות הגדולות בעלות התקציבים הגדולים יכולות להרשות לעצמן לחבור אל משרד פרסום גדול ולרכוש זמן מסך לפרסם בו. אם כן, איך על העסקים הקטנים לפעול? באמצעות פרסום בגוגל! הכוח החזק ביותר של הכלי הזה טמון בעובדה שמי שרוצה לפרסם באמצעותו, יכול לעשות זאת על פי תקציב ידוע מראש הנקבע על ידיו. אם עד היום היה עליכם לקבל או לא עלויות פרסום שונות מגורמים חיצוניים, כעת אתם האדונים על העלויות. המשמעות היא שעסקים קטנים או עסקים גדולים שאינם רוצים להשקיע המון כסף בפרסום, יכולים לעשות זאת ובקלות באמצעות הקידום הממומן בגוגל.

למה גם לכם כדאי ללכת על קידום ממומן בגוגל?

השקעה באתר אינטרנט? לא חובה

האם בכדי לפרסם בגוגל אתם חייבים להקים אתר אינטרנט? כלל וכלל לא. לא מעטים בתי העסקים שהחליטו לוותר על בנית אתר בית, זאת בעקבות העלויות הגבוהות ובעיקר מאחר ומדובר לעתים על עסקים הפועלים רק בערים מסוימות, כך שאין באמת סיבה להקים אתר אלא רק לפרסם בצורה ממוקדת יותר. את הפרסום בגוגל שלכם תוכלו ליצור גם באמצעות דף נחיתה – עמוד אינטרנט אחד שבו תוכלו לשלב פרטים אינפורמטיביים וחלון להשארת פרטים. הפרטים שימלאו הלקוחות הפוטנציאליים יוכלו להגיע ישירות אליכם וכך תוכלו להרחיב את מנעד התפוצה שלכם.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

אפשרות להחזיר את ההשקעה שלכם

השיקול הכלכלי המון פעמים הוא מה שמנחה את המפרסמים: עד כמה הפרסום משתלם? כידוע, הפרסומות ברדיו ובטלוויזיה מאד יקרות, זאת מאחר והתשלום מתפצל למשרד פרסום, לזכיינית שמשדרת, לשחקנים המשתתפים בפרסומת, למפיקי הפרסומת וכדומה. לעתים, קורה שמסע הפרסום לא מצליח וכך כל ההשקעה הולכת לשווא. עם הקידום הממומן בגוגל לא רק שאתם מסתכנים הרבה פחות, אלא שגם יש סיכוי גדול יותר שתרוויחו ותצאו נשכרים. הפרסום בגוגל הינו ממוקד יותר ועתיד לקלוע בקהל היעד שלכם ולגעת רק בו, כך שאתם חושפים את המודעה שלכם בפני אנשים המעוניינים בתכנים שלכם. באופן זה, ישנה סבירות גבוהה שתוכלו להחזיר את ההשקעה שלכם מהמודעה הפרסומית. שימו לב כי שאלת החזרת ההשקעה תלויה בגורמים משתנים, בין היתר באיכות המודעה שלכם.

עוקבים אחרי התוצאות ומנתחים אותן

אם ישנו יתרון נוסף לקידום הממומן בגוגל הוא האפשרות שלכם לעקוב אחר תוצאות הקמפיין הפרסומי ולנתח אותן! כידוע, בעת שמפרסמים שירותים או מוצרים בעיתון, ברדיו או בטלוויזיה, לא באמת ניתן להעריך עד כמה הקמפיין עבד והביא לקוחות חדשים, בעיקר כשמדובר על פרסום שהתבצע בכמה פלטפורמות פרסמיות בו זמנית. מנגד, עם הפרסום בגוגל אתם יכולים לקבל דו"ח מדויק המפרט כמה אנשים נחשפו למודעה, כמה אנשים בחרו להשאיר פרטים על מנת שיחזרו אליהם ובעיקר: כמה אנשים רכשו את השירות או המוצר. באופן זה אתם יכולים להבין עד כמה המודעה שלכם יעילה ולפעול בהתאם.

אולי יעניין אותך גם:

כתוב/כתבי תגובה