קידום אתרים בגוגל, הכירו את דרכי הפרסום השונות

עד לפני מספר שנים היה ניתן למצוא בעלי עסקים שלא האמינו בכוחו של קידום אתרים בגוגל. רבים מבעלי העסקים הללו לא הקימו אתר, לא קידמו אותו ועם חלוף הזמן, לא הבינו מדוע העסק שלהם – שהצליח עד לפני מספר שנים כבר לא מושך לקוחות.

ההכרה בחשיבות של קידום אתרים בגוגל התחזקה מאוד בקרב בעלי העסקים, והיום נוהג כל בעל עסק שמעוניין להצליח ולנצל את פלטפורמת האינטרנט, להיעזר במחברה שמתמחה בקידום אתרים.

2 דרכי פרסום מרכזיות לקידום אתרים בגוגל

שתי דרכים מרכזיות לקידום אתרים בגוגל הן: קידום אורגני SEO וקידום ממומן PPC. ננסה להסביר על שתי השיטות בקצרה:

קידום אורגני

המטרה של קידום אתרים אורגני היא לשפר את מיקומו של האתר – כך שהוא יופיע בתוצאות החיפוש הראשונות. מכיוון שרוב הגולשים עוצרים בדף הראשון של תוצאות החיפוש, הרי שהעלאת מיקומו של האתר מובילה להגדלה בכמות התנועה לאתר ובמספר הלקוחות של העסק.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כדי לשפר את מיקומו של האתר יש צורך בשימוש במילות החיפוש הפופולאריות וביצוע מגוון פעולות שמטרתן להפוך את האתר למעניין ואיכותי – גם עבור הגולשים וגם עבור גוגל. קידום אורגני דורש זמן וסבלנות אך במידה שהוא מתבצע בצורה נכונה, הוא משתלם לטווח הרחוק.

קידום ממומן PPC

קידום ממומן בגוגל עובד על תשלום לפי הקלקה על מודעות שמכילות מילות מפתח, כך שבעל האתר משלם על כל הקלקה. המחיר שעולה כל הקלקה תלוי במספר המתחרים שמשתמשים במילת המפתח המסוימת בה השתמש בעל האתר. מקדם אתרים מקצועי ידע כיצד לבחור את מילות המפתח המתאימות ולחשב את מחירן. יתרון גדול של קידום ממומן PPC הוא המהירות שלו. יתרון נוסף של שיטת הקידום היא שהקידום הממומן מאפשר למקדם לפלח את קהל היעד של העסק בצורה מדויקת. כאשר הקמפיין עולה, ניתן לראות את התוצאות באופן מידי.

שילוב בין השיטות מאפשר לבעלי העסקים ליהנות מכל היתרונות של כל שיטה. מקדם אתרים מקצועי ידע כיצד למקסם את התהליך ולהשיג את המטרה.

כתוב/כתבי תגובה