3 סיבות לעשות סרטי תדמית באנימציה

בכל הנוגע לפרסום ושיווק, ישנן כיום שלל שיטות לפרסם ולשווק כל עסק החל מעסקים קטנים עד לארגונים, תאגידים וכל מקום עסקי שרוצה לשפר את התדמית שלו בעיני הלקוחות.

ואכן כיום בשל הצורך ההולך ומתגבר של חברות ועסקים אחר סרטוני תדמית וסרטונים פרסומת שיפנו לקהל הלקוחות וקהל היעד שלהם, קמות בכל יום חברות מקצועיות לסרטוני אנימציה אשר באמצעות אנשי הקראייטיב והאנימטורים המוכשרים שלהן  – מספקות ללקוחות את מבוקשן, בדרך כלל בצורה יצירתית ומקורית.

אבל מלבד כל אלה, מהן הסיבות המרכזיות לעשות סרטי תדמית באנימציה? 3 סיבות מרכזיות בהמשך.

סרטי תדמית הם סרטונים אשר נועדו לתאר שירות, עסק, חברה ארגון או אדם כל שהוא ולצייר מול הלקוחות העתידיים שלו, כמו גם מול לקוחות קיימים תמונה של האובייקט אותו מפרסמים: תמונה שתראה הכי ברורה והכי נחשקת, וזאת על מנת להגשים מטרות שונות ולהגיע ליעדים מסוגים שונים.

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

בשל כך אחד התחומים של סרטי התדמית הם סרטי תדמית אנימציה, שבאמצעות הומור, דמיון ותסריט נכון, מגיעים אל לב ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים.

ישנן 3 סיבות מרכזיות לפנייה של רבים ליצירת סרטוני תדמית מונפשים:

העברת מסרים בצורה מקורית – באמצעות סרטוני הנפשה יכולים רבים מהמפרסמים להעביר מסרים בצורה מקורית וחכמה. חברות המתמחות בתחום ההנפשה הן כאלה שיש להם את אנשי המקצוע המיומנים שיחשבו על דרך מקורית אשר באמצעותה הם יוכלו להעביר מסרים שיווקיים לקהל היעד וזאת באמצעות רעיונות מקוריים, דמויות משעשות מונפשות אותם יוצרים בהתאם לקמפיין השיווקי, טקסט הומוריסטי ועוד.

חסכון בזמן כסף ומשאבים – אחת הסיבות הנוספות שבגינם בוחרים רבים מהמשווקים והמפרסמים דווקא בסרטוני האנימציה, היא היכולת להפיק במהירות סרטון מכל סוג. סרטוני אנימציה שיווקיים הם בדרך כלל קצרים יותר וקלים יותר להפקה מסרטוני פרסומת להם דרושים לוקיישן, תפאורה, שחקנים, בימאים, תסריטאים וצוות שלם שילווה את ההפקה.

סרטוני הנפשה קל מאד ליצור וזאת בפנייה לחברה מקצועית בעוד שהיוצרים יכולים ללא תקציב גדול: להפיק עבור כל אחד סרטון שיווקי מנצח ולעשות זאת בזמן קצר.

אופציות בלתי מוגבלות! – כאשר בוחרים בשיטה של סרטונים קצרים מונפשים להעברת מסרים, האופציה בכל הנוגע ליצירה הן בלתי מוגבלות! באמצעות שימוש באנימציה אפשר ליצור כל עולם, כל תרחיש וכל דמות ללא צורך בטכניקות מסובכות, כאשר הכל נעשה באמצעות אנימטורים מומחים.

כאשר יוצרים סרטון מסוג זה אפשר להנפיש בעלי חיים, מכוניות, מוצרים, אנשים וכל אובייקט שנרצה שיככב בסרטון שלנו.

בכך יכולים בעלי עסקים, ארגונים וחברות להגשים את החזון שלהם בכל הנוגע למסרים פרסומיים שהם רוצים להעביר ללקוחות.

לסיכום, יצירת פרסומת או סרטון שיווקי וכמובן סרטון תדמית באמצעות הנפשה היא דרך נהדרת להעביר מסרים לקהל היעד תוך חסכון של זמן וכסף.

אולי יעניין אותך גם:

פרסום בגוגל או קידום אורגני?

פרסום בגוגל אדוורדס

כתוב/כתבי תגובה