מדוע לעסקים קטנים כדאי לפרסם בגוגל?

בעוד ישנם עסקים שלא דבקים בפרסום בית העסק שלהם אלא בהרחבת מנעד הלקוחות מפה לאוזן, ישנם העסקים המבינים את החשיבות הרבה שבפרסום השירות או המוצר שלהם. כיום, ישנן אינספור פלטפורמות דרכן תוכלו לפרסם, אך נשאלת השאלה הגדולה והיא איזה כלי הוא המומלץ ביותר? אם גם אתם עסק קטן שלא מעוניין להשקיע בתקציבי עתק, דעו כי דרך גוגל תוכל ליהנות מפרסום יעיל ומאינספור תועלות שהופכות אותו לכלי ראוי. אז למה גם לכם כדאי לפרסם בגוגל אדוורדס? לפניכם 5 סיבות טובות:

לא צריכים הון כדי לפרסם את העסק שלכם

אחת ההשקעות המשמעותיות ביותר של עסקים קטנים וגדולים, לפחות בראשית דרכם, היא ההשקעה בדבר פרסום העסק. לעתים מדובר על מאות אלפי שקלים המושקעים במסעות פרסום ברדיו, בטלוויזיה ובעיתונים. זמני המסך יקרים, המודעות בחלקיו הקידמי של העיתון מתומחרות בסכומים שעבור רבים אינם חופפים לתקציב הפרסום שהוגדר, וכך קורה לא אחת שרבים אלו המוותרים על פרסום ומקווים בכל זאת לתנועה של לקוחות. פירסום הממומן בגוגל מאפשר לכם לעשות זאת לגמרי אחרת: פרסום יעיל ואיכותי בעלות המבוססת על פי הצרכים והיכולות שלכם! כמה עולה לפרסם בגוגל? אתם מחליטים! ככל שתשקיעו יותר כך תחשפו את עצמכם ליותר קהלים, אך הבחירה בתקציב הפרסומי שייכת תמיד לכם.

לקוחות חדשים כבר ביום הראשון לקמפיין!

עסקים קטנים הם עסקים שבין היתר רוצים ובמידה רבה צריכים, לעבוד כבר מהיום הראשון על מנת לייצב את העסק שלהם. כשאתם בוחרים במסעות פרסום שאינם כוללים את הקמפיין הממומן בגוגל, למעשה לוקח זמן עד שמתחילים לראות תוצאות בשטח. הסיבה? לוקח לא מעט זמן להפיק סרטון פרסומת או להפיק ג'ינגל לרדיו – מדובר על הפקות מורכבות שהוצאתן לפועל דורשת לא מעט. מנגד, הקמפיין הממומן בגוגל הוא קמפיין המתבצע על גבי החלל הוירטואלי. בעולם הוירטואלי המידע עובר בשניות מנקודה אחת אל נקודה אחרת, כך שתוכלו ליהנות מפניות של משתמשים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים. מדובר על אחד היתרונות הגדולים ביותר של הפרסום בגוגל: מפרסמים את המודעה ונהנים מפניות באותו היום!

מדוע לעסקים קטנים כדאי לפרסם בגוגל?

רוצה לפרסם בגוגל? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מסע פרסום מדויק הפונה לקהל היעד שלכם

אם תחשבו לרגע על מודעות הפרסום המופיעות בעיתון או על ג'ינגלים ברדיו, הרי שלא ניתן באמת למקד את הפרסומות לקהל מסוים. הסיבה? קהלים נחשפים אל המודעות האלו עם האזנה לרדיו ועם דפדוף בעיתון. המשמעות היא שאתם לא יכולים למקד את הקהל שלכם ולחשוף את שתרצו לפרסם אך ורק בפניו. מנגד, המנגנון לפיו פועל הפרסום בגוגל מאפשר לכם למקד את הפרסומת שלכם לקהל היעד שאתם תגדירו בעצמכם, כך שהלקוחות שלכם יפגשו עם הפרסומת שלכם בעת שהם מחפשים מוצרים או שירותים רלוונטים בלבד. באופן זה, אינכם מבזבזים כסף על פרסומת הפונה אל קהלים רבים, אלא אל קהל ממוקד.

מודעה פרסומית דינאמית המשתנה בהתאם לתוצאות

הדינאמיות המאפיינת את העולם הוירטואלי מטיבה עמכם בהיבט נוסף: בעת שהופק עבורכם ג'ינגל או תשדיר פרסומת, אתם מחוייבים עליו והתשלום שלכם עבורו נשאר קבוע, גם במקרים בהם ישנן תוצאות יפות וגם במקרה ומסע הפרסום נכשל. עם הפרסום המקוון בגוגל אתם יכולים ליהנות מראש שקט עם הידיעה כי מסע הפרסום שלכם משתנה על פי התוצאות! איך זה עובד? אתם יכולים לקבל שיקוף מדויק של תוצאות מסע הפרסום שלכם, כך שעם ניתוח מדויק שתערכו, יהיה ניתן להבין האם הוא הצליח והאם לא. במידה והוא הצליח, תוכלו להשאיר אותו בפורמט הקיים. ולא? תוכלו לשנות אותו שוב ושוב עד שתגיעו לתוצאות הנחשקות על ידכם.

לא היה קליק? אתם לא משלמים

כעסקים קטנים, אתם מאמצים חשיבה כלכלית נכונה על מנת להבטיח כי תקבלו תמורה מלאה להוצאות שלכם. הפרסום בגוגל הוא הפרסום המשתלם והכלכלי ביותר שיכול להיות, בעיקר כשאתם בתחילת הדרך ובצעדים הראשונים שלכם כעסק צעיר. מנגנון הפרסום עובד בצורה כזו שכל עוד לא בוצע קליק על המודעה הפרסומית שלכם, אינכם צריכים לשלם דבר. בוצע קליק על ההודעה? רק אז אתם מתחילים לשלם ומתחיל לרדת כסף מהתקציב שהגדרתם מראש. כך, כספכם לא מושקע לשווא, אלא הוא מושקע בלקוחות פוטנציאליים המתעניינים במודעה הפרסומית שלכם.

אולי יעניין אותך גם:

כתוב/כתבי תגובה